Nejnovější recenze ze sekce Chytré lokátory

Ověřený zákazník Senzoor Majla

Přidáno: před 23 minutami

Zakoupeno v Senzoor

• Budu klidná v době mé nepřítomnosti u rodičů.
  • Žádná

Český výrobek se srozumitelně psaným návodem.Máme jej krátce,zatím nebyl v případu nouze použit,ale mým rodičům i mně přináší již teď pocit bezpečí a dobré ochrany.

FIXED Card smart tracker s podporou Find My FIXTAG-CARD-OR

FIXED Card smart tracker s podporou Find My FIXTAG-CARD-OR

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. května 2024

(naposledy upraveno 10. května 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

Konečně řešení které dává smysl. Přijatelná tloušťka a možnost dobíjení.

HoloTag T1 4ks

HoloTag T1 4ks

Ověřený zákazník AIRVERSA Josef Kába

Přidáno: 10. května 2024

(naposledy upraveno 10. května 2024)

Zakoupeno v AIRVERSA

• Dobrý den, Recenze na HoloTag
  • Co se týče designu, HoloTag si zaslouží uznání za svou kompaktní velikost a elegantní vzhled, který mu umožňuje snadno se integrovat do každodenního života. Jeho ergonomický design a snadné ovládání zajišťují, že uživatelé nebudou mít žádné potíže s jeho používáním, ať už jde o instalaci, nastavení nebo každodenní interakci.
  • Největší přínos HoloTagu však spočívá ve zlepšení osobní bezpečnosti a pohodlí uživatelů. Tento produkt může poskytnout klid a jistotu lidem ve velkých městech, na veřejných místech nebo dokonce v neznámých prostředích, kde mohou být vystaveni různým rizikům. Díky HoloTagu se lidé mohou cítit bezpečněji a lépe připraveni na neočekávané situace, což může v konečném důsledku snížit riziko trestné činnosti a nehod.
  • Vůbec nic !!!

Apple AirTag (4 Pack) MX542ZY/A

Ověřený zákazník iWant.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. května 2024

Zakoupeno v iWant.cz

• skvělá "věcička", snadné nastavení i použití, určitě "konkurenční výhoda" pro Apple
Apple AirTag (1 Pack) MX532ZY/A

Apple AirTag (1 Pack) MX532ZY/A

Ověřený zákazník iWant.cz Martin

Přidáno: 4. května 2024

• Pekny, maly, lehky…
  • Funguje jak ma.
  • Aby vydrzel pekny, nutno z obou stran polepit ochrannou folii.
  • Nutne kvalitni pouzdro - za nesmyslne vysoke ceny - idealni koupit double pack.

Prectete si predem recenzi, at pochopite, jake jsou jeho moznosti vyhledavani v ramci ekosystemu Apple. Nutne mit stale zapnuty bluetooth k zanechani posledni stopy. Pri mistnim vyhledavani je nutne mit novejsi iPhone s vyhledavacim cipem. Dosah BT pri vyhledavani je myslim hodne prehnany.

MiLi MiTag černá IPX67

MiLi MiTag černá IPX67

Ověřený zákazník Smarty.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. května 2024

Zakoupeno v Smarty.cz

Zatím funguje přesně dle popisu - spokojenost - doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Alois

• hlasitost
  • podoba karty
  • podpora Find My
  • výdrž na jedno nabití
  • občas problémy s připojením
  • škrábance
  • přibližná poloha

Připojení karty k iPhonu proběhlo bez problémů, stačilo podržet tlačítko na kartě a pokračovat v nastavení na telefonu. Lokalizační funkci jsem zatím využil jen minimálně, pouze jsem několikrát testoval zvonění karty. iPhone občas ukazoval hlášku o problémech s připojením, karta ale většinou zazvonila a zvuk byl dostatečně hlasitý. Dlouhodobou výdrž na baterii jsem ještě nestihl ověřit, výrobce slibuje tři měsíce. iPhone zobrazuje aktuální stav baterie karty a doufám, že mi přijde i upozornění na nízkou úroveň baterie, abych na dobíjení nezapomněl. Přesnost lokalizace karty na mapě je zatím jen orientační, Apple zatím asi pořád neumožňuje přesnější navigaci. Tloušťka karty je přijatelná, přibližně jako tři občanské průkazy, vejde se do peněženky bez problémů. Na matném povrchu jsou viditelné škrábance od ostatních karet. Nabíjení přes MagSafe nebylo příliš účinné, indikační dioda neustále blikala, zatímco na nabíječce od Samsungu dioda po nabití svítí a signalizuje nabití.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavel

• Kompaktní velikost
  • Betdrátové nabíjení
  • Dobrá výdrž baterie
  • Slabší dosah

FIXED Tag Card se snadno vejde do mé slim peněženky - na rozdíl od např. od jablečné konkurence. Díky funkci bezkontaktního nabíjení je jeho používání maximálně pohodlné, i když je třeba mít na paměti, že nabíječka není součástí balení. Lokátor pracuje spolehlivě, ačkoliv v jednom případě byl potřeba jeho krátký reset po nečekaném pípání. Přestože dosah signálu může být omezenější, výkon je stabilní a spolehlivý v rámci očekávaných technologických limitů. Jsem rád, že mám díky tomuto lokátoru pod kontrolou svou peněženku a omezil jsem tak zmatečné pobíhání - prostě si peněženku prozvoním :)

Ověřený zákazník Testuj.to Nathalia

Zakoupeno v Testuj.to

• snadná a rychlá manipulace
  • přesnost polohy na území ČR
  • hlasité zvukové upozornění
  • dlouhá životnost baterie po 1 nabití
  • malá nepřesnost v zahraničí

Fixed karta funguje skvěle. Je opravdu kompaktní, lehoučká, v peněžence úplně zapadne, ani o ní nevíte a je vodě odolná.
Připojení na iPhone proběhlo bez problému a to přes aplikaci Najít. Když kartu nemůžete najít v domácím prostředí, jednoduše ji prozvoníte v aplikaci. Na mapě je vidět bez problému, neztrácí se kontakt a můžete zařízení napojit na více uživatelů. Za mě spokojenost a produkt doporučuji.

MiLi MiTag bílá IPX67

• Kompaktní rozměry
  • Rychlé nabíjení pomocí Apple MagSafe nabíječky
  • Jednoduché ovládání
  • Přesná lokalizace
  • Karta je vyrobena z měkkého plastu a člověk má strach, že může prasknout

FIXED Tag Card v černé barvě má velikost platební karty, takže jeho ideální umístění je do kapsičky peněženky.
Ihned po rozbalení mě příjemně překvapila jeho malá hmotnost a kompaktnost celé karty. Skvěle fungovala MagSafe nabíječka, kterou mám k iPhonu. Přípojení ke službě Apple Find My bylo velice jednoduché. Jeho funkci jsem si vyzkoušel hned druhý den při zapomenutí peněženky doma. Během pár vteřin jsem ulevil svým nervům potvrzením, že je peněženka skutečně doma a nebyl jsem okraden.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Jednoduché připojení
  • Funguje, jak má
  • Velikost
  • Pouze bezdrátové nabíjení

Lokátor ve tvaru karty je super nápad do peněženky - dokáže vydat zvuk, takže je možné ji prozvonit jako telefon. Překvapilo mě, že se dá nabijet pouze bezdrátově. K telefonu se připojila jednoduše, žádný problém tam nebyl, v manuálu bylo dobře popsané, co mám dělat a jak. Za mě nevýhoda je velikost, ale jako lokátor třeba do batohu nebo kufru super.

Ověřený zákazník Testuj.to František

• velikost karty
  • jednoduché spojení s telefonem
  • bezdrátové nabíjení

Díky snadnému propojení tohoto lokátoru od FIXED, jsem měl kartu v peněžence během několika minut od rozbalení.
Propojení v iOS je intuitivní a v aplikaci Find My se karta zobrazuje jako originální příslušenství s plnou funkcionalitou.
Karta komunikuje přes Bluetooth, takže v případě ztráty peněženky v hustém lese bude hledání obtížné, ale ve městském prostředí se projeví síla této karty.
Karta se dobíjí bezdrátově, což může být pro některé uživatele bez bezdrátového dobíjecího zařízení problém.
Je opravdu velmi tenká.

Ověřený zákazník Testuj.to Ondřej

Přidáno: 21. dubna 2024

• Karta je příjemně tenká
  • Vhodná do peněženky, kde nezpůsobuje “hrb” jako airtag
  • Vysoká hlasitost tónu
  • Karta nemá žádné poutko - takže např na klíče ji nedáte

Karta je super tenká, oproti airtagu určitě vhodnější do peněženky. Chybí mi ovšem poutko pro jiný účel. Materál působí odolně. Musím pochválit hlasitost tónu, který je podle mě určitě silnější než u konkurence. Chybí mi pouze funkce dohledávání na krátkou vzdálenost jako má airtag, kdy pomocí šipek a ukazatele vzdálenosti dohledáte předmět úplně přesně, vyhledávání na mapě pomocí GPS ale funguje bezvadně! Celkově velmi kvalitní a jednoduchý produkt. Za tuto cenu, bych určitě váhal co koupit a do peněženky určitě zvolím kartu Fixed Smatt Tracker, kvůli své šířce.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

Přidáno: 19. dubna 2024

• Velikost
  • Výdrž baterie
  • Bazdrátové dobíjení
  • Žádné

Fixed tag card je skvělý cestovatelský doplněk. Ovšem můžete jej využít na denní bázi. Skvěle se vejde do kapsičky na karty v peněžence. Je lehký, kompaktní a plně funkční. Oceňuji, že dobře funguje v apple prostředí. Můžete jej jednoduše spárovat s Vaším iphonem a kontrolovat polohu v aplikaci Najít. Tag card doporučuji.

Ověřený zákazník Senzoor Ověřený zákazník

Přidáno: 19. dubna 2024

Zakoupeno v Senzoor

• Dobré zpracování, funkční v souladu s popisem, přijatelně nositelné
  • Relativně tuhé zmáčknutí tlačítka (pro seniora)

Ověřený zákazník Testuj.to Terezie

Přidáno: 17. dubna 2024

Zakoupeno v Testuj.to

• Funguje skvěle a aplikací "najít"
  • Elegantní vzhled
  • Nabíječka není součástí balení

Tato lokalizační karta má vzhled klasické plastové karty, která se dá nosit v peněžence. Škoda však, že její provedení není určeno k tomu, aby se dala nosit např. na klíčích. Nabíjení karty je bezdrátové, a tak není nutné pořizovat baterie, či kupovat nový produkt po vyčerpání baterie. Lokalizace předmětů je velice přesná, a karta umožňuje i přehrání zvuku. Spárovat kartu s telefonem bylo po přečtení návodu snadné.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

Přidáno: 16. dubna 2024

• Velikost a tvar
  • Nabíjení bez baterií
  • Fungovani
  • Zvuková signalizace
  • Přesnost lokace v čase
  • Nabíječka není součástí

Lokátor Fixed card tag funguje dobře. Komunikuje s Apple zařízeními skrze Bluetooth a aplikaci. Lokace je přibližná a v čase poměrně pozadu, ale karta na sebe umí upozornit pokud se od ni vzdálíte nebo ji ztratíte. Dokáže vydávat poměrně silný zvuk a při ztrátě ji tak muže najít jakékoliv jiné zařízení s podporou tohoto systému. Tvar i velikost se mi líbí. Vejde se do každé peněženky. Nabíjení je přes bezdrátovou nabíječku, která ale není součástí balení.

Zobrazuji 1 - 20 ze 217 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...11